trende

La GARD 700 Series Dead Bolt

La GARD 700 Series Dead Bolt

LA GARD, neredeyse yarım yüzyıldır kasa kilidi sektöründe endüstri lideridir. LA GARD 700 Serisi, LA GARD yüksek güvenlik fonksiyonunun orijinal denenmiş ve doğrulanmış özelliklerini ve uzun mirasını gelişmiş teknolojik özelliklerle birlikte bünyesinde barındırır.

LA GARD Basic, ComboGardPro ve AuditGard yükseltildi ve artık ekranlı olarak sunulan yeni LA GARD modelleri 701 ve 702’de yer alıyor. Smartlinc II’nin avantajları 704/704B modellerine dahil edilmiştir ve diğer gelişmiş özellikler 703/703B, 704/704B ve bayrak gemi modelimiz 705’te mevcuttur. Hem görünüm hem de teknoloji açısından modern bir arayüze sahip olan 700, Seri, tanıdığınız ve güvendiğiniz efsanevi ve ikonik bir isim olan LA GARD’ın (şimdi Dormakaba LA GARD™) aynı güvenilir güvenlik özelliklerini ve işlevlerini içerir.

Ticari endüstriler, finans, hukuk, ilaç, perakende, kasa depolama, devlet (HSL ve kolluk kuvvetleri) ve konut/kişisel sektörler için idealdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz beş modelin bulunduğu seri, neredeyse her türlü güvenli kilit ihtiyacına uyacak bir dizi özellik ve seçenek sunuyor. 

 • Güvenlik – günümüz dünyasının sürekli değişen ihtiyaçlarını desteklemek üzere tasarlanmış son teknoloji ürünü elektronik kasa kilitlerinde son nokta.
 • Verimlilik – daha düşük toplam sahip olma maliyeti, daha az pil değişimi, kullanım kolaylığı, basitleştirilmiş envanter yönetimi.
 • Güven – tanıdığınız ve güvendiğiniz bir isimden.
 • Kullanıcı Deneyimi – birleşik yazılım platformu, zengin özelliklere sahip OLED ekran, basitleştirilmiş kullanıcı sistemleri.
 • Güvenilirlik – UL tarafından onaylanan üçüncü taraf güvenilirlik test laboratuvarı tarafından onaylanmıştır. VdS, EN 1300 SBSC, CNPP a2p.
 • Mükemmellik – 2 yıllık garantiyle desteklenen kalite taahhüdü; Uzatılmış garanti mevcut, birinci sınıf destek, modern Dormakaba tasarım estetiği.
 • Ekran – Ekrandaki komutları içeren OLED tuş takımı
Ürün Teklif Formu

  02.09.2023
  79
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Acr Kilitleme Sistemleri
  Acr Kilitleme Sistemleri
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1